X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

وبلاگ تکاور شهید سید محمود موسوی شهید سال ۱۳۹۰

یگان صابرین یگان فدائیان ولایت
یکشنبه 18 تیر‌ماه سال 1391

دل نوشته ...

سلام بر حسین 

مدتی پیش با یکی از دوستان داشتیم کلیپ شهید بابایی زاده رو میشنیدیم   

http://www.aparat.com//v/d9a80af488f5641f326cd8927844bbbd209270

دوستم به بنده گفت مثل اینکه شهید بابایی زاده هم مثل شهید سید محمود عارف بوده بنده گفتم نه ! شهدای این عملیات مثل دست گل بودند (هرگلی یکی بویی داره و خلقت خدا اینگونه هست که هر کدام بوی مخصوص خودشنو دارن و شاید ۱۰۰۰ گل بویی مثل هم نداشته باشند ... ) هیچ کدام ازاین شهدا از لحاظ اخلاق و مدل فکر کردن و زندگی مثل هم نبودند . هر کدام با خدای خودشون مدلی رو ترسیم نموده بودن (راه های مختلفی برای رسیدن به خدا هست ...)

همه شهدای این عملیات اینگونه بودند البته زیاد و کمتر از زیاد داشت مثلا شهید جعفرخانی حکم پیرمغان داره چون اولین کسی که نوید شهادت رو یک هفته قبل به این شهدا داده بود ایشان بود و بقیه شهدا هم فضیلتهای بسیار دیگری داشتند .  

 و این فرهنگ با خدا بودن  رو باید اشاعه و گسترش بدیم 

قهرمان من رمبو ، بوروسلی ، جکی چان و  مرد عنکبوتی نیست

 قهرمان من شهید  جعفر خان است : دوستی تعریف میکرد یکروز با جعفرخان داشتیم توی کوهای غرب کشور راه میرفتیم ... 

ناگهان جعفرخان ایستاد و برگشت گفت اینجا رو بکنید ... ! ما با تعجب گفتیم زمین بکنیم تو این وضعیت ؟ ایشون گفت آره بکنید ماهم شروع به کندن کردیم  بعد از ۴۰ سانت  کندن دیدم یا الله دهنه یک تونل هست رفتیم توش دیدیم یک سنگر اجتماعی بود ... ! 

این موضوعات بارها اتفاق می افتاد انگار خدا به شهید جعفر خانی چشم بصیریت داده بود که میفهمید کجا سنگر هست و کجا نیست؟  که این موضوع نشانه قدرت ایمان و توسل این شهید بزرگوار میباشد .

-----------

خوانندگان این وبلاگ در آینده اگر  تمایل داشتند میتوانند ضمن گذاشتن نظر فضیلتهایی دیده شده  در مورد هرکدام از شهدا را بخواهند تا در وبلاگ بگذاریم . 

 ----------- 

روحشان شاد یادشان گرامی باد