X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

وبلاگ تکاور شهید سید محمود موسوی شهید سال ۱۳۹۰

یگان صابرین یگان فدائیان ولایت
پنج‌شنبه 22 تیر‌ماه سال 1391

پاسخ مختصر و موقت به یکی از خوانندگان وبلاگ ...

سلام
یکی از خوانندگان وبلاگ بانام سید محمد در قسمت نظرات سوالی را مطرح نموده اند که ضمن تشکر از پیام ارسال شده توسط ایشان به شرح زیر توضیحاتی خدمت شما خوانندگان محترم ارائه میکنیم .

ایشون سوال کردند : 

«سلام سوالی داشتم...این عزیزان که گویا اکثرا در جاسوسان به شهادت رسیدند میخواستم بدانم آیا پژاک آنها را غافلگیر کردند و یا کمین کرده بودند؟ یک مقدار در مورد جزئیات اتفاقات نبرد در جاسوسان بنویسید ....ممنون یاعلی »

در جواب باید گفت : 

شرح بخشی از جزئیات عملیات محرمانه بوده و امکان تشریح آن در اینترنت میسر نیست لیکن در آینده نه چندان دور بعد از کسب مجوز لازم برای اولین بار جزئیات این عملیات در اینترنت منتشر خواهد شد .
اما بصورت مختصر باید عرض بشود نه خیر تیم شماره ۱ به فرماندهی سردار شهید محمد جعفرخانی تنها تیمی بود که بدون جلب نظر و کوچکترین توجهی توانست تا ۳۰متری خط راس کوه که بالاترین قسمت کوه است  

 

بالابرود و موجب غافلگیری پژاک بشوند اما در نزدیکی کوه اتفاقی که روایتش مختلف هست (لیزخوردن سنگ از زیر پای یکی از بچه ها ویا رفتن روی مین یکی از برادران ) موجب شد پژاک متوجه عملیات بشود و درنتیجه شروع به آتش باری کند ... 

 

 درضمن خدمت خوانندگان محترم عرض میکنیم این وبلاگ بنظور یاد شهدای یگان ویژه صابرین تشکیل شده است و پرداختن به موضوعات نظامی ، توان رزمی عملیاتی و عملکرد این یگان در وبلاگ http://yegan-saberin.mihanblog.com پیگیری میشود .

موفق باشید